O nás | Pekárna Nebovidy u Kolína

O nás

Staročeské dobroty, jak jsme se původně jmenovali, vznikly náhodou. Už nás nebavilo jíst stále to samé suché pečivo bez chuti, proto jsme se rozhodli s tím něco dělat. Prvními produkty byly vlastnoručně dělané koláče a chleby. Navázali jsme Troškovou Hoštickou medovinou (její vynikající chuť a vůně je doslova jedinečná). Prodejem každé lahve medoviny jsme přispěli na rekonstrukci Drslavské tvrze. Nicméně postupem času jsme se rozrostli o další výtečné produkty, například poctivé křupavé housky, lahodné řezy nebo výtečné kokosky. V budoucnu se můžete těšit na vlsatnoručně dělané těstoviny.

Již několik let se snažíme narovnat nakloněnou rovinu kvality výrobků, které se nacházejí na našem trhu. Je nás málo, kteří se snažíme o to, aby jste dostávali znovu chutné a kvalitní zboží. Všechno se peče v naší nově zrekonstuované pekárně v Nebovidech u Kolína. Jiné námi nabízené výrobky jsou od našich dlouholetých přátel, kteří jsou na tom stejně jako my. Společně děláme poctivou klasiku, kterou už jen tak nenajdete, nabízíme to nejlepší, co ze sebe dostaneme. Pokud budete mít nějaké výročí či oslavu, neváhejte a objednejte si například náš 40cm koláč. Získáte tak originální dárek pro své známé či blízké.

Spousty z Vás nás už zná a tak ví, že to, co nabízíme, je skutečně výjimečné, chutné, složením jednoduché, prostě po domácku stvořené pro Vás.

Nejsme velkovýrobci, vše vyrábíme ručně, poctivě a s láskou k našemu řemeslu, které jsme si sami zvolili. Pokud se rozhodnete náš stánek nebo prodejnu navštívit, rádi Vás uvítáme.

int(1)

Novinky

 • 7.10.2020

  S velkým potěšením oznamujeme, že se se stánkem  nebo naším kamionem můžete těšit v areálu Kolínské nemocnice, a to každou středu.

  Novinka každý čtvrtek v Čáslavi   od 8.00 až 12.00

  Karlově náměstí v Kolíně, a to pátek od 7:00 do 12:00.

 • 19.4.2020

  Nově nás můžete v naší pekárně navštívit každé úterý a pátek, od 14:00 do 19:00 hod

  a středu a čtvrtek od 15.00 do 19.hod..